100-lecie odzyskania niepodległości uczciliśmy na sportowo!

Najmłodsi adepci futbolu z UKS Sokoliki wraz z piłkarzami Sokoła Stary Sącz oraz sąsiadami z Gród Podegrodzie uczcili okrągłą rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Odbywało się to wszystko na stadionie przy ulicy Bandurskiego, podczas ostatniej kolejki ligowej rundy jesiennej klasy okręgowej, gdzie miejscowy Sokół podejmował drużynę zza Dunajca Gród Podegrodzie.

Sokoliki z grupy 2012 oraz 2013/14 trenera Maćka Jarzębaka mieli przyjemność wyprowadzić obie drużyny, oraz flagę narodową na stadion i odśpiewać Mazurka Dąbrowskiego przy bardzo licznie zgromadzonej publiczności.

Po uroczystym odśpiewaniu czterech zwrotek hymnu państwowego obie drużyny przystąpiły do meczu, a Sokoliki miały okazję obejrzeć dorosłą piłkę. Ostatecznie Sokół musiał uznać wyższość rywala przegrywając 1-4, i zakończył rundę jesienną na 13 pozycji w tabeli.